לאן לקחת את הילדים בשבת

שוב שבת מתקרבת, ושוב אתם לא יודעים מה תעשו עם הילדים. בבית הם מטפסים על הקירות, אבל בחוץ קשה למצוא לאן לנסוע. סוף סוף יש מזג אוויר טוב וחשבתם לנצל את זה ליציאה, אבל לאן תצאו? הגונדולייר בפארק רעננה- בילוי מהנה וחוויתי שישלב פעילויות אקטיביות עם הרבה ירוק של פארק.

 

פעם שבת הייתה יום מרגיע של חופש והתחדשות, אבל מאז שנולדו הילדים השבתות שלכם הפכו למרדף אחרי תעסוקה לילדים. כל שבת צריך פעילות אחרת, וקשה לחשוב על עוד פעיליות ואטרקציות לילדים. הגונדולייר בפארק רעננה יהיה בילוי נהדר שהילדים לא יפסיקו לדבר עליו.

 

מה יש שם?

הפארק שוכן במערבה של העיר רעננה ומשתרע על שטח של כ-200 דונם. במרכז הפארק מצוי אגם פסטורלי אותו חוצה גשר. בפארק רעננה תמצאו מרבדים אינסופיים של דשא והרבה שקט, אבל האטקרציה של הפארק היא הגונדולייר.

 

שייט באגם

גונדולייר הוא האדם שמשיט את הגונדולות, אלה הסירות המסורתיות של העיר ונציה. כאן בפארק מצויה גונדולה המציעה שייט חוויתי. שייט בסירת הגונדולייר יעבור בין הברבורים ועופות המים החיים באגם בליווי מוזיקת ילדים שמחה. השייט יעבור גם דרך המזרקות, ויכלול תצפית על הגנים הסובבים את האגם.

 

רכבת הפארק

השייט אורך כ-15 דקות, וכדי להשלים את החוויה כדאי להתנסות גם בנסיעה ברכבת הפארק. הרכבת יוצאת מפינת החי, לסיור של 15 דקות במרחבים המוריקים של פארק רעננה. במהלך הסיור ברכבת יראו הילדים את גן שבעת המינים, גן התבלינים, את הפארק השעשועים ואת כל מרחבי הפארק.

 

בנוסף לאטרקציות תוכלו ליהות גם מהמרבדים המוריקים של הפארק. כדאי לבוא מצוידים לפיקניק נחמד על מדשאות הפארק, כי אין כמו לאכול בחוץ. אחרי הארוחה תוכלו לבלות במתקני הפארק. במקום פארק שעשועים גדול ומהנה שיהווה שידרוג לגן השעשועים הרגיל שיש ליד ביתכם.

 

מתי לאחרונה שיחקתם עם הילדים כדורגל? אתם לא זוכרים? אז אולי באמת הגיע הזמן. מרחביו העצומים של הפארק מתאימים מאוד למשחקי כדור שונים. הביאו איתכם כדורגל ותהנו יחד עם הילדים ממשחק כדורגל סוער. הגונדולייר הוא חוויה מהנה לילדים, ובשילוב מתקני הפארק השונים תוכלו ליהנות משבת מהנה לכל המשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *