כוכבי סטאנדאפ

המציאות היום יומית לא קלה לאף אחד מאיתנו. כולנו שרויים בלחצים שקשורים לעבודה, ילדים, עומס וכל מיני הפתעות בלתי צפויות.

בגלל שכך אנחנו חיים, אנחנו זקוקים נואשות להפוגות מהיום יום. חלקנו עושים את זה באמצעות יציאה עם חברים למסיבה, חלקנו יוצאים לרוץ וחלקנו צריכים לראות הופעות חיות של סטאנדאפ. כאשר רוצים לבחור הופעת סטאנדאפ יש כמה דברים חשובים שצריך לבדוק אותם מראש כדי לבחור את ההופעה המתאימה לנו ביותר.

מה סגנון ההופעה ועל מה מדברים?

אין ספק שהופעה חיה של נאור ציון היא לא כמו עדי אשכנזי או ציפורלה. לכל אחד יש את הסגנון שלו ומה שהוא אוהב וגם ההומור משתנה מאדם לאדם. ההומור של נאור ציון הוא ציני במידה מסוימת והומור של כוכבי סטאנדאפ אחרים יכול להיות ציני במידה אחרת. צריך להבין על מה הולכים לדבר בהופעה כי אם מדובר על מיקוד בתחום מסוים שלא רלוונטי לנו, אין טעם שנלך. כך למשל כאשר מדובר על הופעות שהן ספציפיות להורים לילדים. כל הבדיחות וכל הסיפורים שיסופרו יהיו על ילדים שמציקים להורים, על בעיות שיש להורים עם הילדים שלהם וכו. אם מדובר על אנשים בשנות העשרים המוקדמות של חייהם, הם לא יתחברו להופעה וחבל. דוגמא נוספת היא במקרה שיש הופעה שמתמקדת בחיילים ובחייהם של החיילים. אנשים שלא היו בצבא או אנשים שהצבא מאוד רחוק מהם ממש לא יתחברו ויתעניינו.

הופעה
שעה וחצי של צחוק

מה מחירים של ההופעה?

כאשר מדובר על הופעת סטאנדאפ שהיא במקום יקר יותר, באופן טבעי היא תעלה יותר כסף. גם לנאור ציון יש הופעות יקרות יותר ויקרות פחות. חשוב לדעת לבחור את ההופעה שמתאימה לנו גם בסגנון ובנושאים שאמורים להיות מדוברים בה וגם ברמת המחיר. אין דבר מתסכל יותר מאשר ללכת לאיזו שהיא הופעה, לא להנות ממנה ולשלם עליה מחיר מאוד גבוה.

כדאי לעשות הכנה מראש

העולם היום הרבה יותר מפותח ממה שהיה פעם? היום לכל כוכב סטאנדאפ יש סרטוני יו טיוב של חלקים מההופעות שלו. אם אתם מתלבטים האם ללכת להופעה של נאור ציון, חפשו סרטוני יו טיוב של נאור ציון ותוכלו לוודא שאתם מתחברים אליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *